Nie czas umierać, oglądać też nie. 13 przełożonych filmowych premier

10. Avatar 2 – grudzień 2022

O rok przesunięta została premiera kontynuacji hitu sprzed ponad dekady o świecie niebieskich stworów. Avatar 2 wejdzie do kin 16 grudnia 2022 roku.

11. Candyman – 2021

Nowa odsłona filmu Candyman – produkcja o tym samym tytule pojawiła się na afiszach 1992 roku – będzie miała swoją premierę w 2021 roku, ale dokładna data nie została na razie podana. To horror będący sequelem do wydarzeń, które najlepiej opisuje slogan z plakatu starego filmu, który rzuca wyzwanie do „wymówienia jego imienia 5 razy”. Jak wiadomo, wykonanie tej czynności prowadzi do wielu tragicznych wydarzeń. Będzie krew, mrok, tajemnica.

12. Morbius – marzec 2021

Kolejna pełna akcji ekranizacja komiksu z przesuniętą premierą. Tym razem chodzi o Morbius – to historia tytułowego doktora Michaela Morbiusa (Jared Leto), który zamienia się w wampira próbując wyleczyć się z rzadkiej choroby krwi. Morbius wejdzie do polskich kin 19 marca 2021 roku.

13. Spirala: Nowy rozdział serii Piła – maj 2021

Lubicie serię Piła? Faktem jest, że horrory o najbardziej wymyślnych sposobach na zamordowanie mniej lub bardziej zasługujących na to ludzi swoje 5 minut mają już dawno za sobą. Tym razem z morderczymi pułapkami ma się zmierzyć policyjny detektyw, który bada serię tajemniczych zabójstw. Wiemy, czego mniej więcej się spodziewać, jeśli oglądaliście którąkolwiek odsłonę Piły. W rolach głównych Chris Rock i Samuel L. Jackson, reżyserem jest Darren Lynn Bousman, który odpowiadał również za drugą, trzecią i czwartą część Piły. Wcześniejsza data premiery to 15 maja obecnego roku, nowa data to 21 maja 2021 roku.

Na jakie opóźnione filmy czekacie najbardziej? Dajcie znać! 🙂

Przeczytaj także: